booking: Bad Ass Honkies

Bad Ass Honkies

BAD ASS HONKIES je čtyřčlenná pražská kapela, stylově vycházející z kombinace funku a hiphopu. Její vystoupení jsou velmi energická a živá, založená na silných groovech doplněných vícehlasy a rapem. Veškerá hudba vzniká přímo na pódiu za pomoci pouze základních nástrojů, občas doplněných scratchemi z gramců. Kapela se hlásí k odkazu funkových mistrů, jako jsou Beastie Boys, RHCP či James Brown. Kapela vystupuje pod jiným názvem od února 2004, hrajeme v klubech (Rock Cafe, Roxy, Abaton, Lucerna music bar...) i na velkých festivalech (Sázavafest, Gaudeamus Igitur...). Teď nastal čas změny a přichází Bad Ass Honkies.

Členové skupiny: Eliška Lapková (23, zpěv) Viktor Žák (31, kytara a zpěv) Jiří Matys (30, basa a zpěv) Dan Hruška (30, bicí)

Diskografie původní formace Far Crap: Outside Inside, 2004 promo CD, vlastní náklad, 28:48, nahráno ve studiu 3bees Praha The Monster Album, 2005 promo CD, vlastní náklad, 37:29, nahráno ve Studiu Hostivař Shabby Town, 2008 promo CD, vlastní náklad, 41:10, nahráno ve studiu Svárov

mp3 ukázky

kontaktujte nás